Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-21, 22:44   #1085
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kolekcja Sparkle (swoją drogą jak ją zobaczyłam, to - puder Porcelain Pearl i ulubione cienie Sparkle) będzie pod koniec tego miesiąca, mam dostać smsa, więc tu napiszę. A pudry podobno dopiero w marcu. Biały też mnie bardzo zainteresował.


Ostatnio testowałam żel do brwi w kolorze Auburn, jako, że jestem ruda farbowana, a brwi mam popielate i niezbyt to pasuje. Efekt przeszedł moje oczekiwania, bo pomimo, że żel ciepły, to wyglądał po prostu idealnie, tworząc naturalnie zgrany komplet z włosami. Sam w sobie trwały, zagęszcza wizualnie brwi i pozostaje bardzo naturalny. Polecę po niego, ale jeszcze nie wiem kiedy (pieniążek).

Póki co zaopatrzyłam się w cień w kremie Bone. Trochę jaśniejszy, niż MACowy Soft Ochre, jasnożółty, choć apodyktyczna pani z Arkadii wmawiała mi, że to czysta biel i za jasna dla mnie. Jak nałożyłam go na oko, był praktycznie niewidoczny, więc ucichła Użyłam go póki co raz i ma strasznie suchą konsystencję + włazi w załamania po dwóch godzinach, ale może coś źle zrobiłam, więc będę jeszcze go rozpracowywać i liczę jednak na pozytywny efekt.
Chciałabym jeszcze Velvet Plum



Miłko, obiecane swatche Sparkle Eye Shadow Cement, przepraszam, że dopiero teraz.
Niestety jestem swatchowy amator i marnie to wyszło, kolorek ciężko też uchwycić, bo jest półtransparentyny, świetny na żywo i do łączenia z innymi kolorami. Ale dawno nie miałam takiego świetnego cudaka, jak ten Sparkle. Naprawdę bardzo uniwersalny i na pewno zaopatrzę się jeszcze w Ballet i może Micę. Błysk taki, że zawsze dostanę jakiegoś komplementa, nosząc ten cień Właściwie jest świetny i na dzień, solo, i na wieczór, nałożony na jakiś ciemniejszy kolorek.

Lepsze swatche, które moim zdaniem świetnie oddają kolor, są np. tu, jeszcze widziałam na blogu Musing of a muse na oczach, ale nie mogę znaleźć.
Cement to średni ciepły brąz, jeszcze fajniejszy pewnie byłby Taupe, dla osób w chłodnej tonacji.


Dużo tych fotek, a co tam. Jak już zrobiłam, to wrzucę.
W różnym świetle, pod różnym kątem jego padania, wykadrowałam, żeby było lepiej widać. Tam, gdzie cień nałożony jest potrójnie, po prawej i lewej stronie dałam jakieś ciemne brązy pod spód.
Koci ogonek gratis, mały też miau parcie na szkło
Miss, pięknie dziękuję

Jaki piękny Kociulek z różowym nochalkiem Przystojniak i chyba młodziutki jest

Bardzo mi się podoba ten cień z kolekcji sparkle, obmacam Taupe i Cement Lepiej mi w chłodnych, brudnych brązach. Albo żółto-złoty. Faktycznie cena 165 pln zaporowa jak za jeden cień, mam jeden bon do wykorzystania to może się skuszę.

Dzięki za relację, ja ostatnio nie mam czasu na wizytę w Douglasie.
Kremowy Bone tez bym chciała, a Velvet Plum piękny

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
wedlug mnie oryginalne to one nie są

produkty BB dostepne są w pl w Douglasach
wg mnie też
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując