Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-24, 21:30   #2616
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
OOOHHHH GIRLS, pamietacie mnie jeszcze??? Dawno mnie nie było..jakoś tak czasu zbrakło, pracę zmieniłam w miedzyczasie, a później to się już odzwyczaiłam od pisania..a i w międzyczasie kilka "zdrad" kosmetycznych było, ale takie mało znaczące..jakoś już chyba nie potrafię ciapać się chemią Wklejam moje ostatnie nabytki. To już kolejne opakowania, bo niektóre kosmetyki stały się moimi hitami forever and ever, tak jak np. krem Phenome Ideal, czy odżywka do włosów regenerating. Co więcej na zdjęciu? Opis ponizej:

1. Odżywki do włosów Tara Smith. Pierwszy raz kupiłam na Shea.pl (tylko stacjonarnie) za jakieś grosze i bardzo mi się spodobała. Zostawia włosy śliskie (tak jak lubię ) a przy tym mega wydajna. Zamówiłam hurtem na Allegro po jakieś 7 zł. Na dzień dzisiejszy ostały się dwie i jedna w łazience.
2. Szampon Bio Naia z Leclerca (z hali) z wyciągiem z mandarynki. Pachnie naturalnie. Jeszcze nie stosowałam, czeka na swoją kolej, ale pokładam w nim duże nadzieje, bo wydaje sę być bardzo naturalny.
3. Szampon Tybetański Planeta Organica. Nikomu przedstawiać nie trzeba. Miałam już wszystkie, najbardziej pasuje mi turecki, ale czas na zmianę zapachu.
4. Peeling Mango firmy Boots - dostałam od koleżanki. Nie wiem czy jest w 100% naturalny, ale zapach wskazywałby na TAK. Do tego zawiera informację o sprawiedliwym handlu składnikami. Jest delikatny, ale zostawia na skórze tłustą warstewkę, więc nie trzeba już się balsamować. Fajna rzecz.
5. Phenome Ideal. Nikomu przedstawiać nie trzeba. Mój ideał zimą i latem.
6. Baikal - tonik do skóry tłustej. Taki sobie, ale zużyć trzeba

Tak w międzyczasie pojawiły się u mnie nowe mydełka, m.in. jakieś indyjskie, ale żadne nie może dorównać afrykańskiemu..a że to mam na wykończeniu, to pewnie niebawem pokuszę się o kolejne.

A tak na marginesie, to lektury mam przez tą nieobecność na dłuuugie miesiące. Ale to dobrze, zobaczę, co nowego testowałyście i pewnie też się pokuszę. Na pokuszenie


Ale ja tam twarda muszę być

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43863034]Całkiem niespodziewanie dla mnie mój odwyk okazał się prawdziwy- znów nie pojechałam na zakupy
Testowałam dzisiaj 100% Pure - uwaga: kuszę
Krem pod oczy Resveratrol- bardzo fajny; nawilża, odżywia, nie ściąga i pozostawia cieniutką warstwę na skórze- wolę to, niż nieprzyjemne ściągnięcie, które mam po co drugim kremie pod oczy- na pewno kiedyś go kupię
Korektor z aplikatorem White Peach- dobrze chyba się stało, że nie skusiłam się na podkład w tym kolorze- byłby za jasny i za ciepły, natomiast jako korektor-rozświetlacz pod oczy jest super ; krycie zadowalające, naturalny efekt, konsystencja kremowa, a składu nie powstydziłby się nawet żaden krem pod oczy- litania organicznych składników, zero wody plus efekt rozświetlenia;- cudo
Trochę zbyt uboga paleta twarzowa- następny odcień byłby chyba dobry jako podkład, ale nie wiem, czy też nie przeważają w nim ciepłe tony, bo zdjęcia mają się nijak do rzeczywistości...Miał ktoś może Peach Bisque
Serum z vit. C- wchłania się do matu, nie podrażnia- nawet pod oczami, nie ma zapachu i chyba nie trzeba go trzymać w lodówce; dla mnie super
Czyścik do twarzy- bardzo fajny produkt; dogłębnie oczyszcza twarz ze wszystkich pozostałości i fajnie przygotowuje skórę na wchłonięcie produktów pielęgnacyjnych, ale ze względu na dość mocny, miętowy zapach rezerwuję go, podobnie jak inne miętowe zapachy wyłącznie na lato, bo dostałam aż gęsiej skórki na całym ciele- ja straszny zmarzluch jestem
Kremu z filtrem jeszcze nie otwierałam, bo kończę inny, ale zaraz po otwarciu zrobię próbki Promolci i Mlodziudkiej- dzięki i kto tam jeszcze chciałby, to niech da znać [/QUOTE]

Coś mi się wydaję, że to serum to będzie strzał w 10.
A ten korektor w zmarchy nie włazi?
Ehhh. Szkoda, że już nie taka młodziutka.... Sama nie wiem po co zakładając tu konto zdecydowałam się na ten nick. W dodatku uważając pisownie z błędem za fajną...ehhh.
Super. Z chęcią przetestuję.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora