Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-12, 06:23   #4
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Cytat:
Napisane przez Efuś Pokaż wiadomość
mi ją poleciła koleżanka twierdząc, że ta farba rozjaśniła jej ciemne odrosty bez użycia rozjaśniacza... ja jednak mam obawy przed rudym...
Co do rozjaśniacza LEO to też przymierzam się żeby go zakupić jednak teraz mam na głowie pasemka blond i brazowe (pozostałość po farbie), czy mogę nałożyć ten rozjaśniacz na całe włosy?? Boje sie że te już rozjaśnione pasemka się pokruszą i popalą... Jak myślisz?? Bardzo chciałabym uzyskać jednolity jasny blond...
Masz może jakieś zdjęcia po tej farbie Joanny?? Bo kolor na opakowaniu wydaje się interesujący
witam cie mam problem z kablem usb niewiem czemu ni moge wgrac na kompazdjecia abo cos z telefonem nei tak jesli ci zalezy tomoge ci wysłam mmsa zdjecie podaje ci moje gg to napisz jak chcesz jednej dziewczynie wysłam juz takzdjecie pozdrawiam 2719581 z chceia ci wysle wiem jak to jest jak sie rozjasnia włosy i chce sie miec sliczna srebne biel wiec jesli chcesz to niema problemu moimi włosami wszyscy sa zachwyceni pyaja czym zrobiłam i nie wierza ze joanna za 5 zł aha i włsoki nei sa zniszczone jak tylko dojdzie mąz do ładu to wysle zdjecie na forum zeby dziewczyny wszystkie zobaczyły pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując