Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-26, 21:17   #3141
CherryCher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
cześć, mam pytanie i proszę o poradę. Od dwóch miesięcy chcę z czerwieni zejść na blond. D;a porównania wkleję zdjęcia, proszę o odpowiedz.
Na czerwien, miesiac temu polozylam jasną czekoladę, ale to nic nie dało prócz lekkiego wyrównania kolor - wgl kolorystycznie nie było tragedii bo praktycznie nie pokryła moich czerwonych włosów Mam plan nie farbować włosów do grudnia, ale to ciężko już mi idzie bo widzę ponad 2 cm odrosty (kuracja drożdżami i inne wspomogła wzrost). Co dalej? Dodam że rozjaśniacz już kiedyś kładłam i za specjalnie pięknie to nie wyglądało
1. kolor nałożony ponad 2 miesiace temau
2 kolor który chcialabym uzyskac (zdjęcie z internetu, służy tylko do pokazania koloru)
Jeśli jesteś odważna-wersja do wykonania w domu:
Kupujemy rozjaśniacz 2x. Najbardziej dostępny tak w drogerii i najtańszy to chyba z Joanny. Dowali ci włosy równo, ale jest agresywny i skuteczny. Wyjdą ci pewnie rude- czerwony pigment jest ciężko wytrącić z włosów. No ale to nie jest niemożliwe. Teraz masz dwa warianty:
1. Czekamy z 3 miesiące (+co miesiąc kąpiel rozjaśniająca + płukanka) i potem walimy znowu 2x rozjaśniacz i nakładamy farbę z ciepłym odcieniem, myślę że już jakiś blond
2.walimy średni/jasny brąz dla zgaszenia tej czerwieni i potem rozjaśniamy pasemkami, ale pasemka to już raczej ciężko samemu, przyda się druga osoba

Albo, wersja ciut delikatniejsza:
Szorujemy najpierw włosy head&shoulders (działa jak pumeks na włosy) co najmniej z miesiąc , walimy później Joannę 2x , i w zależności jaki kolor wyjdzie nakładamy albo już farbę blond - choć nie sugeruję od razu super jasnego- i później robimy tylko kąpiele rozjaśniające i kładziemy ewentualnie jeszcze farbę.

A sposób który będzie najskuteczniejszy to zależy od kondycji, skłonności do rozjaśniania i farby która była wcześniej nakładana (jak paleta to kiepsko).
Pozdrawiam
CherryCher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując