Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 19:47   #4216
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Zophiee dla Boryska za pełzanie!
Berenika fajnie, że teściowa w końcu zaczęła Ci pomagać, teraz tylko trzymam , żeby nawiązała się jakaś współpraca między Wami, zawsze to będzie lżej dla Ciebie, odetchniesz trochę od tego macierzyństwa, szczególnie, że tż nie jest zbyt pomocny
Karolina współczuję nocki, ja nie wiem jak Ty funkcjonujesz ale fotka śpiącego Radzia jest przesłodka
pater z tym mm to pewnie przejściowy kryzys..wyobraź sobie, że musiałabyś w nocy wstać, pójść do kuchni, przygotować mleko (co za tym idzie wybić się ze snu..)...a tak - wyciągasz cyca i leżysz Ja też czasem się wkurzam, że to ja muszę ja usypiać itp, ale ostatnio zatrudniłam i męża przy usypianiu. Emilka budzi się zazwyczaj ok.5 na godzinkę, żeby sobie pogadać. W tym czasie jak ja ją nakarmię to mąż wstaje, idzie z nią do pokoju, a ja w krótkie kimono
Czarno_biala Emilka śpi podobnie jak Radzio, zresztą ona się jakoś tak sama układa, ja ją tylko przekręcam na brzuch, a rączki i nóżki układa sobie sama.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

ząbki- Emilka również nadal bezzębna i szlag mnie trafia jak słyszę od mojej teściowej właściwie od 2 mies.życia, że "idą jej zęby" , bo a to rączkę włoży do buzi, a to się ślini,a to wargę przygryza, więc to NA PEWNO zęby

No to chyba nadrobiłam
My w weekend byliśmy u mojej mamy, przez ten skok co zaczął się Emilce znowu ma problem z zaakceptowaniem jazgotu, jaki panuje w moim rodzinnym domu. Także było trochę marudnie. Tak to jest, jak moja mama nie chce słuchać moich uwag, gdyż ona wie najlepiej Ależ mnie to może denerwować Chodzimy z Emi na spacery ok. południa na ok.2h. Wyszłam z nią jak zawsze i od razu mi zasnęła, ale za 40 min dołączyła moja krzykliwa babcia, która obudziła Emilkę. Jak wróciłyśmy do domu, to moja mama stwierdziła, że widocznie się wyspała, bo tak to by spała dalej...no tak, bo ona lepiej ją zna i wie ;/ w ogóle ma do mnie pretensje, że ciągle jej zwracam uwagę, ale jak ona nie potrafi przyjąć moich uwag i ich wdrożyć to będę jej za każdym razem zwracać uwagę ;/
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora