Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tabletki, środki na koncentrację, lepsze zapamiętywanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-01, 16:28   #1
BigDreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Question

tabletki, środki na koncentrację, lepsze zapamiętywanie


Jak w temacie ,czy mozecie polecic jakies sprawdzone? Od dłuższego czasu mam problemy z tym problem . Dotyczy to uczenia się w duzej mierze. Gdy nauczę się danego materiału ,wszystko umiem i rozumiem ( nie tylko wkucie na blachę) to po dwóch tygodniach nie pamiętam nic. Znajomi wszystko pamiętają ,wystarczy że pobieznie przeczytają tamten materiał i przypomina im się ,a ja muszę uczyc się wszystkiego od nowa pomimo ze wczesniej umialam to perfekcyjnie i jak juz pisalam ROZUMIAŁAM to (nie tylko wkułam) Najgorsze jest to ,że niedługo piszę maturę będe musiała uczyć się po raz kolejny całego materiału ,zamiast przypomniec sobie jak inni . Pamiętam tylko jakies skrwki wiadomosci ,prawie nic ,wszystkie szczegoly mi umykają i wszystko się myli. Pomyslam więc zeby kupic jakies tabletki na lepszą pamięć itd I jesli ktos je stosował niech się wypowie ,czy na prawdę działa ,aha dodam też ,że moje problemy z koncentracją czasami przekładają się na inne czynnosci (nie tylko naukę)
BigDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując