Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-13, 14:16   #1
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117

TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??


Hej dziewczyny! mam poważny problem z brwiami wyrwałam je ponad rok temu i do tej pory mi nie odrosły, zaczęłam stosować olejek rycynowy 2 miesiące temu ale bez skutków,wyrosło mi jedynie 5 cieniutkich jaśniutkich brewek, które aby zobaczyć trzeba się dokładnie przyjżec. Mam w związku z tym pytanie do Was. Słyszałam o talice na porost brwi i pomimo wysokiej ceny zdecydowałam się na to aby ją zamówić, właśnie czekam aż do mnie dotrze. Czy Wy Drogie Wizażanki posiadacie tą TALIKE NA POROST BRWI? Zamówiłam ją na esenti i tam widziałam tylko 4 komentarze a to trochę mało. jeśli miałyście tą TALIKę to BARDZO PROSZę o komentarze na jej temat, jak ją należy stosować tzn. wcierać, wmasowywać, przez jaki czas (ile minut) ( bo słyszałam, że olejek rycynowy trzeba dośc intensywnie wcierać wiec może tą TALIKE tez?)czy może wystarczy tylko raz przejechać po brwiach (posmarować) no i oczywiście jakie efekty daje? Przez ile miesięcy trzeba ją używać aby pojawiły sie pierwsze efekty, na ile starcza jedno opakowanie? Czy należy ją stosować tylko w miejsca w których nie ma brwi czy na całe brwi? czy dużo tej Taliki trzeba nakładać na brwi i wystarczy odrobinę? Dziewczyny dzielcie się wszystkimi spostrzeżeniami na ten temat! Będę bardzo wdzięczna! A jeśli miałyście tą Talikę i wam nie pomogła to może macie jakieś inne sprawdzone cuda na porost brwi????? Piszcie wszystko o TALICE
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując