Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakich peelingów używacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-14, 21:48   #27
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: jakich peelingów używacie?

Cytat:
Napisane przez Kajol
Czarna, napisz coś więcej o tym papierze, proszę , jaka to firma, dostanę to w każdej aptece? Bardzo mnie zaintrygował twój post.

A ja obecnie odstawiam peelingi ziarniste i zaczynam eksperymentować z enzymatycznymi- już po miesiącu zauważyłam poprawę cery. Mam cerę naczynkową i nie powinnam w sumie używać tych ziarnistych, ale zawszy mi się wydawało, że jak będę trzeć delikatnie to krzywdy sobie nie zrobię. Błąd! Dopiero teraz widzę różnicę .

Zauważyłam też, że coraz więcej firm zaczyna wprowadzać peelingi enzymatyczne- ostatnio widziałam jakiś nowy Sorai- to chyba ten, o którym pisze Słoneczko.
Heheh kurczę głupia nazwa tego "peelingu" hehe papier ścierny...nawet tak pisze na opakowaniu... jak pierwszy raz zobaczylam to na półce w mojej aptece myślałam że zaraz obok zobaczę gwoździe na kilogramy <hahaha> ale tak na powagę... heheh no tak jak juz napisalam jest wiele rodzajów papierku do twarzy... i do suchej...normalnej...tłus tej...trzeba poprostu w tym poszukać a każda znajdzie coś dla siebie... towar ten powinien być dostępny w każdej aptece...tylko nie jestem pewna co do reakcji "apteczanek" jak im sie spytasz czy jest papier ścierny do twarzy:|...moze lepiej uzyć sformuowania papier peelingujący??? nie wiem!! ja mówię tak jak jest napisane na opakowaniu hehe i u mnie każdy jest oblatany w tej sprawie sposób jego uzycia jest cholernie prosty...zwilżasz kwadracik i delikatnie masujesz twarz... później opłukujesz ją wodą...najlepiej zimną... a późnioej to już w ogóle lux malinka....cera jest jednolitego koloru...świerza...i pięknie pachnie (intensywnie) truskawkami...albo innymi zapachami....(papier dostepny rowniez w wersji bezzapachowej) hym...co moge o nim jesio napisać:| ja pozostane mu wierna do konca moich dni;p a firma??? musze skiknąć się do łazienki...ale napisze ją w następnym poście buuuuuuuźka
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując