Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Badania hormonów, hormony, interpretacja wyników- zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-04, 09:20   #29
Mediane
Raczkowanie
 
Avatar Mediane
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Sląsk
Wiadomości: 305
Question Badania a tabletki antykoncepcyjne

Witam serdecznie
Od 6 lat biore tabletki antykoncepcyjne (Minulet, potem 1,5 roku Diane-35) W trakcie ich zazywania robilam co jakis czas jedno- lub dwucyklowe przerwy. Czytajac wypowiedzi na forum dowiedzialam sie,ze konieczne jest wyonywanie jakichs badan... Otoz przez te 6 lat moj pan doktor nie wykonywal u mnie badan innych niz USG i cytologia, ani nie dawal skierowan na inne badania... Teraz zapisal mi Yasmin i wlasnie czytajac opinie na temat tego preparatu dowiedzialam sie, ze powinnam zrobic jakies badania... Dlatego prosze o pomoc...

Jakie badania powinnam wykonac? Bo ze zmienic lekarza,to raczej oczywiste... Chodzi mi o to,ze chcialabym wiedziec czego powinnam oczekiwac u nowego lekarza? Bo do mojego starego juz chyba nie pojde... Przy wypisywaniu recepty na Yasmin zapytalam go,czy nie powinnam przyjsc na badanie kontrolne, bo nie bylam 1,5 roku (caly czas brania Diane-35) na co on stwierdzil,ze owszem byloby to wskazane... Szkoda,ze ja musialam to zaproponowac

Dlatego ponawiam moje pytanie: jakie badania powinnam zrobic?

Bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi
Mediane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując