Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkiego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-09, 15:42   #3
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkieg

Masz śliczną, dziewczęcą buzię, wielu facetom podoba się taki lekko zaokrąglany kształt twarzy, bo uważają to za bardzo kobiece Więc z makijażem za bardzo nie musisz kombinować, twarz i tak zawsze będzie śliczna Moim zdaniem średni- intensywnie wytuszowane rzęsy, kredka pasująca do koloru oczu, ew. trochę cienia podkreślającego tęczówkę, lekki podkład dla wyrównania kolorytu plus błyszczyk wystarczą, by było naturalnie, a jednocześnie wyraziście
Co do koloru włosów, dobrze by było gdybyś napisała o swoim naturalnym odcieniu włosów, kolorze oczu i odcieniu cery, a także na jaki kolor się opalasz, wtedy łatwiej jest dopasować kolor, który harmonizowałby z całością.

Zgodzę się z Kiti, ładnie Ci w grzywce, szczególnie śliczna jest ta fryzurka z pierwszych 2 fotek. W ogóle przez to, że masz taką kobiecą sylwetkę (biust! ), zabójczo wyglądasz w tej koszulowej bluzce na zdjęciach w lustrze Myślę, że mogłabyś na co dzień nosić takie koszule, na dlugi czy na krótki rękaw, z tym że może zapięte o jeden guzik wyżej Raczej zrezygnuj z kreskówkowych nadruków na koszulkach, mi osobiście kojarzy się to z gimnazjum

W jakich długościach spódniczek najlepiej się czujesz? I w jakich krojach? Dopasowanych, czy rozkloszowanych? Myślę, że warto podkreślić swoją dziewczęcość na spotkaniu z chłopakiem właśnie przez ubranie spódniczki. Jednak ponad wszystko najważniejszy jest komfort, więc jeśli lepiej czujesz się w spodniach, włóż je. Pamiętaj, że pewność siebie zależy również od tego, czy będziesz czuła się pięknie i komfortowo I włóż wysokie obcasy, proszę! Wtedy nogi od razu wydają się dłuuugie i bardziej smukłe
Tak poza tym wcale nie masz najgorszego stylu. Widać, że lubisz kobiece kroje, koszule, spódniczki.. i to jest fajne Dodaj do tego jeszcze trochę młodzieżowego luzu, np proste dżinsy (niekoniecznie rurki, jeśli nie czujesz się w nich dobrze), jakieś ciekawe okulary, dużą torbę, nonszalancko zamotany szalik, rozpięty kardigan (pasuje do wszystkich topów). Kombinuj i baw się modą, stylu czasem szuka się przez całe życie Wszystkie czasem bładzimy, ale na błędach można najlepiej się nauczyć
Aa i jestem pewna, że będziesz ślicznie wyglądała na spotkaniu z chłopakiem, nie stresuj się tylko za bardzo Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6838749X.jpg (46,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6839081X.jpg (38,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c8ba496e001048b34a71b87b.jpg (40,0 KB, 64 załadowań)
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując