Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ja - oznaczona grubą krechą :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-16, 00:05   #1
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656

ja - oznaczona grubą krechą :)


Tak niestety jest, że nie każda kobieta naprawdę ładną naturalnie jest dlatego czasem trzeba nałożyć więcej pomocniczych struktur Mam duże, szarawe oczyska, które wyglądają wyjątkowo niekorzystnie - co dokumentowano do pamiętnych czasów gimnazjum (kiedy to było... fiu fiu) i krytykowano wiele razy o poranku Później dzielnie wypracowywałam swój image i tak pozostało do dziś. Nie raz jeden makijaż skłaniał nowo poznanych do refleksji, jakobym była wielką buntowniczką tego świata... i chyba coś w tym jest. Nie przepadam za tym co powszechne, wole łamać bariery, nawet jeśli niekoniecznie są akceptowane (w końcu tak powstają nowe trendy ) I tak oto, nawet moje codzienne makijaże raczej standardowych delikatnych nie przypominają. Rimmelowskie kreski na obu powiekach muszą być.

Pozdrowienia dla podobnych maniaków
i zapraszam do innych wątków

Przedstawiam Wam kochane moje (a może i kochani) swoje fanaberie, nie tylko make-up'owe ale ogólnie wizualne, albowiem! samodzielnie podejmuję się obcinania, farbowania i czasem układania włosów (tak! nigdy w życiu nie byłam u fryzjera
).
Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie od góry po same czubki palców za tak długi i nużący wywód... kocham Was wszystkie Peace & Love!


Przepraszam za czcionki i jakość zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,5 KB, 574 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (45,2 KB, 592 załadowań)
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując