Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zorac raz jeszcze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 22:06   #162
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Erato ja juz wróciłam z pracy... ale zazwyczaj zachowuje się tak jak ty... udaje ze z moją twarzą wszytsko ok i ludzią się wydaje ze mi skóre obłazi i zwisa tu i ówdzie


Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
aa no i nakładanie podkłady na wyliniałe skórki to nie najlepszy pomysł ( nie wiem czy się malujesz) bo później skóra odpada brzydkimi jakby brunymi płatami... a co do rad przy filtrowaniu.. wg mnie w dni kiedy liniejesz skrobie nakłądac zaraz po nałożeniu filtru.. nie czekać az wsiąknie.. bo inaczej skórki się tylko uwidaczniają..
witajcie w klubie "Lady Frankenstein"

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o makijaz, to w ogole nie uzywam podkladow, tylko pudrow. Ostatnio puder w kompakcie Matmate i ewentualnie Ziemia Sloneczna na polika. Skrobia pod oczywiscie i korektor pod oczy.
No to pechuńcio, jeżeli zaczniesz się łuszczyć - pudry robią jeszcze gorzej, niż podkłady Efekt tynku odpadającego od XIX-wiecznej kamienicy

No ale bez żartów - już widzę, że pocierpieć warto - gdy w końcu dotarłam do domu, zmyłam twarz, wymasowałam skórki, i taką mam (chwilowo ) ładną skórę, że aż miło... No to jej dowaliłam kolejną porcyjkę Zoracu, trochę szczypie
Do zmywania skóry to miałabym ochotę na jakieś przyjemne mleczko, tak żeby zmiękczyć te łuszczące się skórki - macie jakiś typ? Czy w serii Calma jest mleczko do zmywania?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując