Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-20, 08:20   #2411
matusha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Hej, też zużyłam juz 2 opakowania Renee Blanche na czarne włosy i lipa ;( za pierwszym razem zmył mi sie pieknie do jasno rudego kolorku więc nałozyłam farbę orzech laskowy i co.. i wyszły czarne Więc kupiłam ponownie kolejne opakowanie Renee Blanche i zmyłam kolor czarny do jasno rudego kolorku ;-) zastosowałam się do wszystkich porad jakie tu znalazłam na forum : mycie solidne , płukanie, zakwaszanie itp. nie nałozyłam żadnej farby po zdjęciu koloru i co.... z dnia na dzień miałam ciemniejsze włosy ;( po pięciu dniach ponownie wróciły do mojego czarnego koloru ;(
Powiem tak, czy połozymy farbę czy nie, czy wypłuczemy dobrze czy nie to włosy i tak wracają do u mnie czarnego koloru.... zastanawiam się jeszcze czy nie kupic ponownie dekoloryzatora i po zmyciu na ten jasny rudy kolorek nie nałozyc odrazu baaardzo jasnego blondu... (??) może wtedy uda się zatrzymać ciemnienie włosa... Jesli nie to jest wyrzucanie pieniązków w błoto któóre i tak ciemnieje ;-))) pzdr
matusha jest offline Zgłoś do moderatora