Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobór fryzury.
Wątek: dobór fryzury.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-25, 11:11   #4
truskawkowy_usmiech
Przyczajenie
 
Avatar truskawkowy_usmiech
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9
Dot.: dobór fryzury.

Cytat:
Napisane przez No_cry Pokaż wiadomość
Witam, od dłuższego czasu chciałabym coś zrobić z włosami, bo w sumie cały czas mam tą sama fryzurę, i myślałam też może o zmianie koloru? Włosy mam trochę dłuższe niż na zdjęciach i właśnie dlatego, że podrosły ciężko mi je ujarzmić, są długie i puszące się. Jestem osobą bladą czego może nie widać po zdjęciach, a mój typ urody to zima i stąd pytanie jaki kolor by mi pasował? Obecnie moje włosy są ciut jaśniejsze niż na zdjęciach i pod światło są lekko rude co chyba nie do końca mi pasuje. Myślałam o prostej grzywce, ale sama nie wiem?


Hej myślę, że dobrze było by Ci nieco krótszej fryzurce np bobie.. co do koloru to ja osobiście uważam ze taki orzechowy brąz ale odcień chłodny a nie wpadający w rudy..


swoją drogą też mam taki problem, że od dłuższego czasu mam ten sam kolor włosów i tą samą fryzurę i jakoś męczy mnie chęć zmiany fryzury może i nawet koloru może doradzicie mi coś?
z natury mam średni blond-obecnie jasny perłowy z natury mam bladą cerę jednak opalam się od czasu do czasu więc taka blada nie jestem. Włosy mam podatne tzn lekko mi się kręcą jak na zdjęciach widać. myślałam o brązie ciemnym chłodnym odcieniu jednak na taki wydaje mi się że mam za bladą cerę.. jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kopiaZdjęcie325.jpg (29,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0343.jpg (248,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie222.jpg (26,1 KB, 57 załadowań)
truskawkowy_usmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując