Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-28, 10:57   #3341
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
czarny holo ... mom please gdzie ja coś takiego dostanę, kiedy u mnie w małym miasteczku tylko Rossmann i Natura ..
w dodatku w Naturowym Essence brak Hello Holo
u mnie kiedys tez natury nie bylo nawet, jak ja bez niej zylam ?
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
wow żeby ci się te kwadraty nie połamały ja im bardziej ostre kanty miałam,tym szbciej pękały ale teraz dzięki ekspertce naszej Malinie mam migdały i nie łamią się , tzn teraz dwa poszły ,ale to pierwszy raz od września chyba, wczoraj mierzyłam to mam ponad 2cm długości
ja wlasnie na ostatnim spotkaniu z maliną rozmawialam nt moich paznokci i mowila ze to stricte kwadraty nie są, ale to przez moją budowę paznokcia, mam bardzo wypukle i latwo sie zadzierają. ale taaaak mi sie mega podobają, ze bede nosic, ale krotsze, w takiej dlugosci

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Orchid znamy się już troche i Ci powiem nie z miłości a ze szczerego serca ze baaardzo zmienił Ci się kształt pazurka i naprawdę powalają swoją urodą a holo jest eeeee CUDNY!
łoj, aliż kompliement
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

super pazurki
miałam tym lakierem pomalowane prawie rok temu.... owszem fajny jest, ale baardzo, bardzo źle mi się kojarzy
dzieki ;* mi sie kino zle kojarzy, bo jak wyszłam z niego zacieszona do granic mozliwosci dowiedzialam sie ze moj ojciec nie zyje. coz...zycie. od tamtej pory w kinie nie bylam.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Moooooom
Pięęęęęęękny jest.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Orchideo- piękny lakier i twoje paznokcie w nim!
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora