Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 15:57   #384
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie co do solecrina (wiem ze juz sporo o nim bylo, ale..)

Emulsja ochronna SPF 40/PPD 20 Iwostin Solecrin:
Aqua, Iwonicz Aqua, Octyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Palmitate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Ethoxydiglycol, Titanium Dioxide, Potassium Cetyl Phosphate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, PVP/Eicosene Copolymer Hydrogenated Polydecene , Hydroxystearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Laminaria Ochroleuca Extract, Hydroxyethylacrylate/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Squalane, Polysorbate 60, Hydrogenated Stearyl Olive Esters, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Propylparaben, Butylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylates Crosspolymer, TEA, Disodium Edta, PEG-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid.

czy ta emulsja zawiera jakies skladniki nawilzajace (oleje, masla)? czy zawiera olej mineralny w jakiejs postaci? bo widze tu jakies ekstrakty,ale olejow dopatrzyc sie nie moge...
Oleju mineralnego brak. Pozostałe emolienty zaznaczyłam na czarno - ale to nie masła i nie oleje [raczej gliceryna, trójglicerydy, kwasy tłuszczowe, skwalan]. A ekstrakt jest z alg - zaznaczylam na zielono.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora