Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-16, 22:26   #1994
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no to wiadomo ja kokos trzcina mam masło, a Home Spa mam scrub do stóp i balsam do dłoni, który prawie się skończył z hipo nie miałam jeszcze nic, ale słyszałam, że świetnie pachnie
Tez mam Home & Spa do rak, ale ledwo zapach toleruję, dobrze ze szybko wietrzeje peling z tej samej serii do sto niedługo bedę miec, innego nie było wiec stad na niego sie zdecydowałam
Hippo pachnie tak nienachalnie, ale miło. Wypróbuj koniecznie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja dawno nic nie pilam, z wiadomych powodów.. Ale teraz, w ramach pocieszania, musze sobie odbić

Myslalam ze sobie humora poprawie kupowaniem kosmetyków, ale chyba mam juz totalny przesyt... Jedyne co musze kupic to ten sypaniec la prairie i krem pod oczy shiseido Starzeje sie
Prawdę mowiac ja nigdy nie piłam za dużo, generalnie % nie lubię, a jak już to jest to jajkówka, albo jakis likier

Tez myslalam, ze zakupoholizm mi poprawi humor, ale znaczy dobre na 5 minut i tyle. Nawet nie przesyt tylko raczej kwestia ze zakupy tego nie wynagrodzą.
ja musze zas kupic podkład Bobbi i ten bb cream
Bo tak Elizko, wpadłam jednak w sidełka Bobikowe Wybaczam ze Long Wear pod koniec dnai ma tendencje do swiecenia, bo ogólnie buźka w nim świetnie wyglada. Na wisone bedzie jeszcze Skin
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora