Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-28, 21:18   #129
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez maja_s Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja rowniez wrocilam do swojego naturalnego koloru.
Wlosy pofarbowalam majac 16 lat.
Pod presja mamy przestalam farbowac. Na szczescie moj naturalny kolor az tak bardzo nie roznil sie od pofarbowanego. Majac odrosty mniej wiecej 7cm poszlam do fryzjera ktory zrobil cudo. Scial mi wlosy na krotko, przy czym wlosy mi zostaly tzn nie na jezyka a starego koloru nie bylo. Wkleje zdjecie to zobaczycie jak wygladalam. Moze w takich krotkich nie bylo mi zbyt korzystnie ale zapuscilam, scielam a teraz znowu zapuszczam.
Dwa pierwsze zdjecia w pofarbowanych wlosach dwa kolejne moje naturalne latem i zima.
Zdjecie gdzie mam najktorsze wlosy to jest wlasnie po wyjsciu do fryzjera ktory usunal mi stary kolor.
Maja! Napewno wlosy Ci sie odwdziecza blaskiem i beda w o niebo lepszej kondycji., co zreszta juz widac. Na zdjeciu w okularach wygladasz bardzo elegancko i profesjonalnie. Podobasz mi sie bardzo na pierwszym i drugim zdjeciu, pasuje Ci taka dluzsza grzywka, zapusc sobie bardziej wloski, takie wlasnie naturalne, blyszczace. Fajnie miec zdrowe wlosy...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując