Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-26, 14:15   #45
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o ja, ale super historia
mani oczywiście mega super kwiatek

szkoda pazurka
Dziękuje, fajnie Historia to sekret tego mani!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Siotrooo! Czasami rysowałam też nad nim słonko i chmurkę I to był szczyt mych zdolności plastycznych
Eeee nie to u mnie najbardziej o uziemienie chodziło

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bosz! Jakie cudne połączenie kolorów!
Też mi się zdarzało takie kwiatki malować, to znaczy kwiatki jak kwiatki, ale uziemienie

Odrośnie Mi tak pękł kciuk chyba ze dwa tygodnie temu już, ale w pupie mam i zapuszczam, na razie nie przeszkadza
Dokładnie - uziemienie! Dzięki Kochana

Znacie mnie, mam hopla na tym punkcie i jakbym tylko mogła to bym ścięła nawet poniżej zera żeby się tego pozbyć..


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
szkoda, odrosnąć odrośnie, ale tak jak piszesz strasznie drażni fakt, że nic zrobić nie można :/
Fakt..

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani i historyjka urocze
Też miałam zawsze cały pokój w plakatach i malunkach
Po jednym trzeba było tynk skrobać, bo plakatówka nie chciała się zamalować
Szkoda, że aż na mięsku Boli?
Hheheh moja mama miała jednak świętą cierpliwośc na takie wybryki Ale fajnie było mieć taki nietuzinkowy pokój.

Nie, nie - bolec nie boli. On tak pękł z wierzchu jakby. Nie na wylot. Wieć to się trzyma na razie itp... tylko mnie wkurza

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47865715]No to pokazuje
Powiem że bezwstydnie "skopiowałam" to od jednej blogerki.Tak mi się spodobało że musiałam to zrobić u siebie
[/QUOTE]
Fajne, lubię zdobienia na czarnym tle

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to pokazuję
na zdjęciu kolory wyszły niestety zbyt blado (typowe w pochmurny dzień ), bo do zdobienia użyłam samych neonów (Sun of a peach, Highlight of my summer, Flying Dragon), ale efekt bardzo mi się podoba
oooo łaaaaaa jak super!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora