Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak????
Wątek: Jak????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-09, 08:34   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jak????

Hej
Jesteś śliczną dziewczyną
Jeśli chodzi o makijaż,to pewnie dlatego sprawia Ci to trudność, bo chyba masz opadającą powiekę.( jeśli dobrze widzę na zdjęciach )
Jak malować opadającą powiekę? Przede wszystkim musisz skupić się na podkreśleniu tej ruchomej części powieki. Doskonały do tego właśnie jest eyeliner lub kajal Poza tym rzęsy powinny być bardzo dokładnie i "soczyście" wytuszowane.
Natomiast cieniami powinnaś optycznie odciążyć tę opadającą powiekę, czyli nie używaj na niej bardzo ciemnych kolorów, ani tez bardzo jasnych czy perłowych ( jeszcze bardziej ją podkreślisz). Możesz zrobić to tak, że na ruchoma część nałożysz cień jaśniejszy i swobodnie tutaj może być perłowy. Natomiast delikatnie matowym, średnim odcieniem koloru pokryjesz tę ruchomą część. (czyli tą, która opada)
Zacznij bardzo delikatnie od środka aż do zewnętrznej części oka. I intensywność koloru powinna być największa przy zew. kąciku oka.
Możesz też oko podkreślać swobodnie eyelinerem. najlepiej jak górna kreska była by prowadzona od środka oka na zewnątrz, ale przy samym końcu nie prowadź kreski zgodnie z linią rzęs a odrobinę ją podnieś ku górze. Zaznaczając również dolną powiekę eyelinerem czy kredką ( kajal'em) nie zamknij tego oka. Kreseczka powinna na dzien być naprawdę bardzo cieniutka. Na wieczór nieco szersza.
Przy tak poprowadzonej kresce górnej powieki dobrze jest malując rzęsy zostawić kilka rzęsek niepomalowanych przy zewnętrznym kąciku oka. Żeby nie zepsuć tego efektu.

Innym bardzo prostym trickiem jest pomalowanie wew. części powieki ( nad linią rzęs )białej kreseczki.


Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując