Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-08, 12:20   #2730
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
vril, to napewno chwilowe. Spotkałam się kiedyś z taką wiadomością, która nie chciała się odhaczyć jako przeczytana. Może mają jakiś błąd w systemie i wysyłają puste maile. Ostatnio coś u nich lekko szwankuje, więc to napewno chwilowe. Po prostu Mariola13 za dużo zamawia i stąd awaria systemu.
Wcale nie tak dużo zamawiam Mam np. 2 podkałdy we fluidzie (HR-CC i Clinique-Superbalanced) i 2 kompakty -oba Clarinsa. Te, które mi nie podeszły poszły w świat Nie robię magazynu, bo nie miałąbym za co kupować nastepnych rzeczy Kupuję, testuję, co mi nie pasuje leci dalej Ech, gdybym miała pod ręką jakąś perfumerię zaoszczędziłabym sobie wielu zakupów w ciemno niestety
Mam/będę miałą 3 puderki sypkie
Wyobraźcie sobie, że na Tru nie kupiłam jeszcze żadnych cieni
Leci 1 tusz i mam tylko 1, który mi się kończy
Leci 1 brązer 1 róż
Najbardziej mi szkoda, że nie ma małych pojemności podkładów na Tru, takich 5 ml
Na Tru najwięcej kupiłam perfumów-nawet nie będę pisała ile
Będę musiała się zebrać i sfotografować swoje zbiory Staram się jednak mieścić w niewielkim kuferku- więc jeszcze nie jest tak źle
A-ha ! meteorytów też się już pozbyłam jak dostałam sypkiego Clarinsa, więc rotacja u mnie jest, nie gromadzę wszystkiego
Uff, tak więc to chyba nie ja przyblokowałam truskaweczkę
Ale to wszystko Wasza wina KUSICIELKI

Layla79, a Ty szoruj do perfumerii i w czynie społecznym sprawdź kolorki kompaktów HR-CC i Lancome Photogenic Ultra Confort oraz Ultra Naturel Bo ja tu czekam jak na szileczkach

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
hehe... nie to nie ja. Ja póki co chcę go dopiero kupić. Jak już wcześniej pisałam zakochałam sie w nim po ostatniej wizycie w Douglasie gdzie pracuje moja kumpelka i otóż ona właśnie za nos powiodła mnie do kącika HR i tak się zchwycała tym kompaktem, że wpadłam po uszy. wybrałam już kolor (biscuit 23) i choć byłby na ten moment za ciemny to będzie idealny na wiosne kiedy będę już ciut opalona. Czekam więc teraz na swoją premię marcową i bilansówkę i zamierzam je w całości przehulać na TRU
No właśnie, ja też chciałabym ten 23 biscuit, ale chciałabym zaoszczędzić troszkę i kupić go w tej tańszej wersji refill, ale niestety go nie ma Nie wiem czy oni to uzupełniają
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora