Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-25, 20:15   #2002
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
..szkoda ze mnie nie mial kto pocieszac jak obchodzilam najgorsze w swoim zyciu 30-te urodziny dziewczyny ja sie w tym wieku wogole nie odnajduje, nie czuje sie na ta 30, nie chce byc doswiadczona, swiadoma kobiecosci i dojrzala
przepraszam ze dzis z humorami takimi ale mnie po prostu dobija tykajacy zegar, nie mam jeszcze dzieci a juz czas najwyzszy, siano w glowie przeszkadza mi w rozumieniu sie z wiekszoscia moich rowniesnikow,lgne do "mlodziezy" przez co zapewniam sobie dezapropate tych w moim wieku, wszedzie sie spozniam ostatnio i czas mi sie dziwnie kurczy przed waznymi spotkaniami..ach..co to za dziwna sobota dzis

Buczacza, mam nadzieje ze do czasu Twoich urodzin mi jednak przejdzie i zjawie sie rowniez jesli pozwolisz, na wirtualnej bibce Ty chyba tez, jak ja i wiekszosc kobiet, ktore czuja sie duzo mlodziej niz wskazuje na to metryka - szukasz potwierdzenia watpliwych radosci wynikajacych z..kolejnych niechcianych urodzin(?)
Mam zly dzien, moze powinnam skasowac post(?) albo powinnam wyjsc i odreagowac(?)

Nooo bedzie dobrze
pozdrawiam
ach moll-y,mam nadzieje,ze dzisiaj lepiej sie czujesz,bo nie jestem w stanie Cie pocieszyc.Ty masz siano w glowie,a ja cofam sie w rozwoju
Niedlugo zrobimy impreze,na ktora bardzo sie ciesze.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora