Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-25, 12:54   #1
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216

Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?


Czesc dziewczyny, mam wielki kłopot sama z sobą w sumie Raz że nie umiem się wcale a wcale umalować. Nie umiem sie dobrze uczesac;p a najgorzej, ze najlepiej malowalabym sie w samych brazach a nie wiem czy one tak naprawde mi pasuja:P

Jestem naturalna blondynką, jednakże rok temu na dobre przefarbowałam się na brąz i to ciemny Uważam że jestem teraz bardziej wyrazista. Zrobiłąm też ankiete:

1. Jak się opalasz - szybko, z poczatku na kolor czerwony jednakze po kilku dniach wpada juz w braz, Raczej cieply braz

2. Kolor oczu - szaro-brazowe-zielone. Ale zaryzykowalabym nawet wielokolorowe oczy Brwi jasne naturalne, farbowane na grafit


3. Piegi - nie posiadam, ewentualnie po opalaniu ale to raczej brazowawe


4. Cera - Raczej mam jasna chlodna cere ze sklonnoscia do czerwienienia (czerwona) Aktualnie lekki ciemniejszy odcien po chodzeniu na solarium, co jednak odstawilam wiec pewnie wroci do naturalnego odcienia. Ale trudno mi to ocenic


5. Naturalny kolor włosów - naturalne jasne lekkie refleksy rudawe. Aktualnie przefabowane na ciemny braz z pasemkami czarnymi


6. Kolor ust : jasny brzoskowiniowy (chyba;p)


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuje sie w bieli i czerni, w zoltym i w pastelach. Zle z pewnoscia w brazie (o dziwo z kolei uwielbiam go na oczach), czerwieni, pomarańczowym

Dodałam kilak zdjec, zarówno w brązie jak i blondzie. Celowo wybralam te malo korzystne byscie mialy pelny wglad na sytuacje Bede wdzieczna za kazda rade nawet ta ktora moze byc bolesna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0130.jpg (103,8 KB, 980 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0143.JPG (140,5 KB, 745 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0045.jpg (57,2 KB, 780 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10204.JPG (121,8 KB, 867 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0658.jpg (54,5 KB, 1019 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele 160.jpg (135,3 KB, 1088 załadowań)
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując