Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer - Zamość
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 18:49   #192
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez babka kiepska Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zainteresowanych dobrym fryzjerem w Zamościu.

Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi odniosłam wrażenie , że ta strona Wizaz służy głównie jednemu celowi jakiemu jest autoreklama.

Liczne słowne wyżywki niezadowolonych klientek służące odstraszeniu od jednego salonu i nakłanianiu do innego ( "klientek" którym tak łatwo napisać nazwisko osoby oczernianej a już ciężej napisać swoje)
Pani "gabi2705" nakłaniająca namolnie i systematycznie na swój salonik fryzjerski zapominając o fakcie , że lata 80 się skończyły kiedy można było założyć zakład fryz zatrudnić dziewczyny i interes się kręcił.
Dlaczego Pan Patryk Kudyk czy Pani Diana Kozyra czy Pani Monika Masilonis tak długo utrzymują się na rynku nie mając stron internetowych a mimo wszystko są najlebszymi i najbardziej szanowanymi fryzjerami w Zamościu. (nie wiem czy czytają te nasze wypociny pisane tutaj, a już napewno nie mają czasu odpisywać)
Oczywiście i z pod ich nożyczek znajdzie się jakaś niezadowolona osoba. Jeszcze nikt wszystkim niedogodził a szczególnie mając wielu klientów.
Także dziewczyny każdy ma prawo do swojego zdania i opini i to jest bardzo dobre, lecz miejcie też oczy otwarte i na takie krętactwa stosowane na tej stronie.
W świecie internetu i wypowiedzi bez podpisu ja osobiscie traktuję ten wątek dobrego fryzjera z przymrużeniem oka.

A i tak poczta pantoflowa zwycięża.

pozdrawiam Elżbieta Wójcik
a ja bylam raz u Masilonis i juz wiecej tam nie pojde. za sciecie wziela 50zl. jeszcze sie z taka cena w zamosciu nie spotkalam, a salon nie nalezy do luksusowych.... to jest zacheta dla nowych klientow
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując