Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VII
Wątek: Essence cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 19:07   #4812
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
właśnie ogarniam moją szafeczkę na kosmetyki- 30 lakierów essence- już praktycznie żadnych innych firm nie posiadam ( chociaż jak dorwę szafę catrice to mam w planach kilka kolorów).. chyba muszę zacząć akcję denko, bo tych kolorów Mama w spadku nie przyjmie. a trzeba robić miejsce na nową kolekcję
Ja też musze wreszcie ogarnąć swoją szafę bo już mi się kosmetyki do szuflady przeprowadzają, ale to bez sensu bo wszystko się ślizga mam ochotę sobie wyścielić szufladę jakimś puchatym albo aksamitnym materiałem np czerwonym i wszystko ładnie poukładać ale to chyba bliżej wiosny...
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Polecam ten filmik zobaczyć http://www.youtube.com/watch?v=5eYgTojMsJo więcej szczegółów o nowościach i Catrice i Essence. Po niemiecku ale dziewczyna pokazuje ulotki i kolory.
Mi się ten filmik nie chce dalej ładować poza tym za długi jest. Ale dziewczyna ma super makijaż ciekawe czym go zrobiła.
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Aha na powiększeniu rzeczywiście widać.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
I kiedyś przyjdzie taki dzień, że będziemy miały wszystkie nowości w szafach a do tego Fairytale i Whooom Booom, i jeszcze nowości C., i wszystkie oszalejemy, i ogarnie nas totalne bankructwo a PL bedzie miała taki wzrost gospodarczy, że słupki się nie będą mieściły na tablicach w TV
Ameeeeen
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora