Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer - Zamość
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 13:54   #204
retrochica
Raczkowanie
 
Avatar retrochica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Arkad
Wiadomości: 102
GG do retrochica
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Ja natomiast nie omieszkam podzielić się moimi wrażeniami z salonu "Centrum Urody" pani Anety Łukasik, na Al. Wojska Polskiego.

Poszłam pierwszy raz, tylko tyle, co przeczytałam na kilku forach, że warto. Przekonałam się, że forumowiczki nie zmyliły mnie. Jestem zachwycona.

Okazało się, że salon z szyldem "Goldwell", wcale już nie pracuje na ich farbach. Panie "przerzuciły się" na Screen'a (http://alpam.pl/oferta.html - tutaj można poczytać, są to nowe farby, jak i profesjonalne kosmetyki fryzjerskie na rynku).

Kolorek mam śliczny, taki, jaki chciałam. Cieniowany, rudy Uzyskałam profesjonalną poradę, już gdy weszłam pani zapytała mnie o kawę, czy herbatę. Szefowa (pani Aneta) zaglądała co chwila i towarzyszyła w rozmowie, pytała, naprawdę dało się odczuć, że interesuje ją zadowolenie klientek jak i ich opinia. Atmosfera fantastyczna.
Co najlepsze, dostałam saunę na włosy z ozonem - GRATIS! Pani zapraszała mnie na następną koloryzację i na pewno z niej skorzystam.
Jedynym minusikiem jest cena, ale za taką pielęgnację na pewno warto. Za koloryzację z refleksami zapłaciłam 150 zł.

Mogę w 100% polecić ten salon. No i PANIĄ KASIĘ (taka sympatyczna czarnulka w okularkach), która zrobiła mi to cudo na głowie, profesjonalne podejście i miła rozmowa.

Edytowane przez retrochica
Czas edycji: 2011-03-19 o 14:06
retrochica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując