Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-24, 19:30   #3963
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zrobiłam fotke przed chwilą ale guzik widać w sztucznym świetle
z ll jestem warm peach, fairest gold kryjący jest za jasny a fair gold kryjący za ciemny...dla mnie przydałoby się coś pomiędzy nimi
jeśli jesteś blondie mogłoby Ci pasować fairest gold

po przetestowaniu 3 różnych firm (lauress, lumiere, anabelle) stwierdzam, że bardzo kremowe i dobrze kryjące podkłady nie nadają się do mojej bardzo tłustej gęby...
wyglądają dobrze do ok 4 -5 godzin od nałożenia...później zaczyna się jazda...a do jasnej ciasnej przeciętna kobieta nosi makijaż ok 10 godzin na dobę (zależy jak daleko dojeżdża do pracy itp.)...
po tych 5 h makijaż zaczyna się rozjeżdżać, wchodzi w każde zagłebienie i podkreśla co niepowinien a na dodatek muszę bardzo uważać żeby mnie nikt nie dotknął bo przypadkowy buziak kończy się dziurą makijażową na twarzy
po tych doświadczeniach wracam z podkulonym ogonem do ll i proszę o namiary na inne podkłady, które są uważane za mniej kremowe i mniej kryjące
mimo wszystko zaopatrzę się w jedno opakowanko jakiegoś dobrze kryjącego cuda bo one się sprawdzają na krótkie, wieczorne wyjścia


dziękuję za sugestie
phenome nie mogę używać, ze względu na als...
farmonę znalazłam na kwc i tam widnieje sls w składzie to już w ogóle odpada...
Lumiere w VV też są takie kremowe?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora