Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-25, 08:48   #3978
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia. Którą wersję posiadasz? Ja dziś wykończyłam Enlivening, ale kolejna butla już na mnie czeka . Psikadełko nie rozpyla ładnej mgiełki i dlatego używam wacika.
Faktycznie nieźle nawilża, ale moja cera teraz tego potrzebuje. Stosuję zamiennie ze spray'em alvy lub hydrolatem (obecnie z niacynamidem)
Ja ma wersję Oil free Hydrating Dew. Na trzecim miejscu w składzie ma olej z róży, więc nie rozumiem o co kamman z tym oil free

Jestem maniaczką tego typu kosmetyków, toników, hydrolatów, miceli, a to przez wzgląd, że nie używam na co dzień kremów i olejów. Moja cera ich nie toleruje w nadmiarze. Ta mgiełka myślę świetnie je zastąpi. Moim hitem pod makijaż był tonik Ikove też z atomizerem, niestety obecnie ciężko dostępny. Teraz będę używać tej mgiełki na noc na zmianę z Corine de Farme, a na dzień mam tonik w żelu AMB ( taki sobie) i tonik do tłustej cery Baikal Herbals, bardzo fajny

Ale mam gładką buzię po tej mgiełce dzisiaj, na dzień dzisiejszy uważam ją za bardzo udany produkt, ale z aż takim lepieniem twarzy jeszcze nie miałam do czynienia po żadnych tonikach i wodach. No cóż, wychodzę z założenia, że coś za coś, nie można mieć wszystkiego i żeby jeszcze nie szkodziło cerze na dłuższą metę

Kolejnym zakupem będzie następny tonik z "ruskich" i sok aloesowy, kto wie, czy nie ta mgiełka, ale to za długi czas Lubię bardzo nowości, ale do jednego kosmetyku na pewno wrócę i to już niebawem, a mianowicie do micela Alphanova, wody do mycia dla dzieci. Polecam, a masz jakiegoś ulubieńca wśród płynów micelarnych?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora