Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy Prosze Pani!! Mam Problem Poważny Nie Wiem Co Robic....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-24, 20:24   #5
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Pomocy Prosze Pani!! Mam Problem Poważny Nie Wiem Co Robic....

Cytat:
Napisane przez REDSTAR
Dzieczyny boje sie że inny dermatolog tez nie pomoze. Mysle zeby sie udac do jakiegos bioenergoterapeuty czy zaczac sie leczyc ziolami czy cus bo te chemiczne rzeczy specyfiki raczej mi tylko zaszkodza (
wydaje mi się ,że uczulenie to nie jest. Bardziej skłoniłabym sie do stwierdzenia,że to androgenowe wypadanie włosów. Objawy na to wskazują: łojotok, wzmożone wypadanie, które może być spowodowane miniaturyzają mieszków.
Wydaje mi się,że stosowanie szamponów typowo przeciwłupieżowych mija się tu z celem. Próbowałeś może szamponów ,albo jakichś preparatów ( do wcierania) zawierających minoxidil?
Powinieneś na pewno uważać na składy szamponów czy kosmetyków jakch używasz, ogarniczac do minimum stosowanie na skóre głowy kosmetykow majacych na pierwszych miejscachw skladzie SLS , przestawić się na coś delikatniejszego. Silnie odtłuszcające szampony raczej przynosza z czasem odwrotny efekt niz zamierzony: skóra się broni wydzielając zwiększoną ilość łoju.
I szukaj dobrego dermatologa, na pewno pomoże Ci większym stopniu niż bioenergoterapeuta .
Na początek proponuje np wpisanie na googlach "androgenowe wypadanie włosów", lub "łysienie androgenowe" , przeczytanie kilku artykułów na ten temat. I głowa do góry , dobry dermatolog to podstawa. pozdrawiam
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując