Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-01, 08:51   #3330
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
milka ja właśnie farbowałam loreal preference 01 ten sam co chocolate
ale ja nie jestem tak zadowolona jak chocolate

Hmmm dziś w świetle dziennym widzę, że moje zachwyty były nieco przedwczesne, bo nadal widać "sraczkę", z tym że jest to o wiele jaśniejsza sraczka no, ale w sumie nie jest źle i całość o dziwo jest nadal dość chłodna... trochę jestem zła że nic a nic nie ociepliło mi końcówek, w związku z czym góra jest jaśniutka i raczej ciepła a dół zimny bleeee....

Jestem teraz w pracy ale po 17-stej postaram się wkleić jakieś fotki

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Co do Garniera to mniej wiecej ile trzymac? A i jeszcze tylko powiedz mi ktory to Nutrisse czy Garnier Belle Color ? Ten mi sie podoba http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^B ELLE_COLOR^BELLE_COLOR_DI SCOVER&prdcode=P54001&var code=3600540319593&back=1

Garnier Nutrisse 111 = Garnier Belle Color 111 = Garnier Color Naturals 111, czyli obojętnie którym zrobisz... chociaż z tego co dziewczyny pisały najjaśniej chyba wychodzi Belle Color A trzymaj jak najdłużej, godzinkę a nawet więcej Oczywiście sprawdzając co chwilę stan włosów...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora