Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-14, 10:52   #1187
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee bardzo ładne włoski takie zdrowe i zadbane Ja zauwazylam ze jak farbuje sama to nie mogę zapuścic bo mi sie krusza i wogole, a jak chodzilam do fryzjera mialam piekne i wogole niezniszczone. Zaraz poszukam zdjec, male ale cos widac a twarz zakryta bo mam durna minę, jak na wiekszości zdjec
Ale ze ja uwielbiam kombinować to tak nikestety skonczylam zle Teraz chyba pozapuszczam jeszcze pare tygodni i pojde na "cos" do fryzjerki

Ktoras z Was pytala juz jakiś czas temu o nawilżanie. Ja polecam olej kokosowy, maske Loreal Elseve Total Repair 5 (super), maske Stapiz. Ale ostatnio odkrylam swietny szampon i odzywke, wlosy sa po nich jak włosy dziecka - miękkie, nawilzone, gładkie, ale chyba nie nadaje sie do białych wlosow bo ja widze ze on naprawde troszke zmienia kolor, nadaje SŁONECZNE refleksy, pojaśnia na pewno - mam na myśli:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...d-kwiatowy.htm
Ja też uważam, że jak chodziłam na balejaż to miałam włosy w lepszym stanie Choć każda fryzjerka zawsze mi powtarzała, że balejaż bardziej niszczy włosy od farby Ale teraz też nie jest źle, odpowiednia pielęgnacja i można wyjść do ludzi
Bardzo ładne włoski miałaś, można powiedzieć jednak fryzjer to fryzjer hehe

Powiadasz, że fajny ten szampon? Kurde a ja tak się zraziłam do ich szamponów no.. Kupiłam ten z olejkiem z avokado i masłem shea i masakra włosy przetłuszczone 10xszybciej i jeszcze łupież... Zobaczę może jeszcze wypróbuję ten skoro zachwalasz.
Teraz kupiłam bananowy z the body shop (który zresztą wyczaiłam na zakupowym ) i super jest Włoski dłużej świeże, miękkie, błyszczące a i podobno nie posiada silikonów to już wgl cudo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora