Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-02, 22:02   #2162
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Piszę tutaj bo w sumie nie wiem gdzie powinnam napisać, a nie chcę tworzyć nowych wątków.
Przeglądałam sobie zasady organizowania zakupów i znalazłam taki fragment:

"W zwiazku z brakiem kolorow dla nowych organizatorek oraz wciaz pojawiajacymi sie nowymi zgloszeniami jestesmy zmuszeni ustanowic dodatkowy limit dla organizatorek. Od tej chwili na glownej liscie organizatorek bede tylko osoby, ktore organizuja przynajmniej jedno wspolne zamowienie w miesiacu. Organizatorki nieaktywne zostana przeniesione na liste rezerwowa i zostanie im odebrany kolor, ktory bedzie przyznany nowej organizatorce na ich miejsce."

No i chciałam się zapytać jak to się ma do rzeczywistości??? Bo w sumie mam 19 organizatorek a jak sie przejrzy wątek z aktualnie realizowanymi zamówieniami (patrzyłam na 3 miesiące wstecz) to powtarza się 9 nicków - a reszta robiła ostatnie zamówienie w okolicach maja i wcześniej.

Czemu to piszę - bo skoro są zasady to powinniśmy się ich trzymać?
Może ktoś inny chciałby być organizatorem? A przez to, że nieaktywne organizatorki zajmują miejsca, nie mogą. Jeśli 9 organizatorek robi zamówienia a reszta nie - to chyba powinno się coś zmienić.

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-09-03 o 09:33
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora