Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perełki cruelty-free
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-10, 16:49   #86
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Ooooo - Linusiaczek, jesteś Boginią!

Niedługo mam urodziny - znajomi wiedzą co chcę dostać (cruelty-free, naturliś), zobaczymy co z tego wyniknie i jak bardzo się będę cieszyć z kosmetyków.

Perła nad perłami: nawilżający balsam do ust Carmex. Po użyciu go wargi są nawilżone na parę dni, bardzo wydajny, mentolowy, na początku zapach szpitalny, ale po kilku użyciach nawet się to lubi Nie wiem czy wiecie, ale nivea w składzie na pierwszym miejscu ma wodę (Carmex wogóle nie ma jej w składzie) - gdy się tym w zimie posmarujemy to woda zamarza i niszczy naskórek. Niby krem ochronny, a jednak jest przeciwnie. Zastanawiam się czy naczynka jakie pojawiają mi się na policzkach nie są wynikiem smarowania podczas mrozów twarzy kremem nivea...
Hehe, Sorbet, chyba boginią znudzenia, za dużo czasu zdecydowanie spędzam na KWC

A właśnie, apropos zimy, zastanawiałam się nad tym czy np. można taki olej kokosowy albo masło jojoba używać w zimie na buzię? Jak myślicie?

A jeśli chodzi o pomadki ochronne to ja słyszałam bardzo wiele o Carmexie, ale jeszcze nie używałam. Obecnie używam mojej szminkowej KWC australijskiej firmy W.S. Badger. Pachnie cudownie naturalnie, jakby miodem. I nie jest to ten sam balsam, który otrzymał takie średnie recenzje na KWC, to inny, ten mój jest w typowej formie pomadki. Ale coś nie jestem pewna czy one są już do dostania w Polsce W 100% naturalne i nietestowane na futrzakach of kors Jakby ktoś był ewentualnie zainteresowany to podaję skład pomadki: Extra Virgin Olive Oil, Fair Trade Certified Cocoa Butter, Beeswax, Castor Oil, Aloe Vera Extract, etraxts of Rosemary, Rosehip & Seabuckthorn Berry.

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2010-12-10 o 18:01
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując