Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-08, 23:55   #1479
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Była prosba by nie kontynuować rozmowy i nie wiem dlaczego mnie atakujesz.
Mam pozytywne zdanie nt silikonów, bo ortodoksyjne CG zniszczyło mi kudły.
Mogę tu wejść i wyrazić opinię, szczególnie kiedy czytam wątpliwe jak dla mnie komentarze koleżanki dotyczące nie tylko silikonów, ale i szamponów z SLS, działania olejów etc.
Moim zdaniem nie pisałam złośliwie. Nie lubię tylko kiedy ktoś poczyta trochę forum (np. dla kręconowłosych) i straszy użytkowniczki tym, co wcale nie jest złe.
Ja też czytuję to forum od lat i swoje wiem i swoje zdołałam doświadczyć. Wiec nie chcę by ktoś czytał wypowiedzi, które nie są do końca prawdziwe.
A ortodoksyjnych CG jest więcej jednak tutaj odezwałaś się tylko Ty ze stwierdzeniem, ze dla Ciebie silikony to samo zło.
Dla mnie jest to niewiarygodne, bo przeciwko Tobie postawiłoby się wiele dziewcząt, którym silikony służą.
Tak więc, kiedy dziewczyna pisze rzeczy nie całkiem zgodne z prawdą...a może inaczej- zgodne z prawdą dla ortodoksyjnych CG, jednak nie dla wszystkich, to mam prawo ją upomnieć. Zrobiła to także Weegirl.
Nie wiem wiec skąd ten buntowniczy ton w moją stronę.

P.S. Mojej stylizacji się nie czepiaj proszę To tym bardziej temat nie na ten watek.
Nie wiem co próbujesz osiągnąć kąśliwymi uwagami? Wypróbowałam wiele rzeczy i przesadziłam tylko z jednym- naturalną pielęgnacją. Jakbyś dokładnie czytała moje posty, nie których teraz się opierasz to może byś nie musiała zadawać tego typu pytań. A tak w ogóle? Co Cię to może obchodzić? I co ma piernik do wiatraka? Próbujesz udowodnić, ze na pewno to nie wina CG? Niestety, moja droga- tylko i wyłącznie wina CG ;]
A to "ma piernik do wiatraka" (cytuję),że "gdybyś dokładnie czytała moje posty"(cytuję) to byś wiedziała, że Ja nic Ci nie udowadniam. Mam swoje zdanie i uważam, że to"Twoje opinie są niewiarygodne"(cytuję) "moja droga" (cytuję).
A skoro moje uwagi sa "kąśliwe" (cytuję) to wiedz, że one są po prostu TWOJE.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora