Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ✿ Pożegnanie Jesieni + video stepik ✿
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-26, 14:29   #5
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: ✿ Pożegnanie Jesieni + video stepik ✿

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
sliczne kolorki, boska ze soba wspolgraja, aj lajk!
Dziękuję pięknie
Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
hej. Możesz napisać coś więcej o tym bronzerze ?
Używasz go w ten sam sposób jak róż ? I dla jasnej ( bardzo ) cery jak wybrać odpowiedni odcień ? Żeby nie wyglądało to kosmicznie ..
Ja mam dość jasną cerę i bronzer nr. 140 (są tylko 2 warianty i ja mam ten jaśniejszy) jest dla mnie idealny (z tym że ja lubię podkreślanie kości policzkowych). Według producenta zawieta on srebrne drobinki ale ja stwierdzam że one są tak mikroskopijne że ich nie widać i absolutnie nie ma się żadnego brokatu na twarzy. Puder ma wykończenie lekko satynowe/opalizujące przez co wygląda cudownie na twarzy. Konsystencję ma super i wystarczy dotknąć pędzlem aby uzyskać kolor. Nakłada się bardzo równomiernie i dobrze rozciera. Efekt można stopniować dokładając kolejne warstwy. Jest trwały i pewnie niedrogi (nie wiem ile kosztuje)
U mnie w tej chwili wszystkie bronzery (sleek, sephora, edm poszły w odstawkę)
I używam go troszkę inaczej niż różu (to już jak kto woli) - ja róż nakładam tak że robię uśmiech i nakładam na te pucki a bronzer ciut niżej i bardziej po skosie. Ale to już zależy jaki kto ma kształt twarzy i jak lubi
Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz w tym makijażu, bardzo dziewczęco i promienne
Dziękuję Misiu
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując