Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pazuromaniaczki prośba o opinie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-08, 16:35   #2
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny.
Mój wątek ostatnio zaniedbałam, wszystko z tego względu, że przestało mi sie podobać wklejanie suchych zdjęć na forum i czytanie ochów i achów..
Idąc tym tropem, a także przeglądając wszelkie blogi kosmetyczne doszłam do wniosku, że dział blogowy dotyczący stylizacji paznokci leży odłogiem, co oczywiście napawa mnie niezadowoleniem.

W związku z tym wpadłam na, jak myślę, dość interesujący projekt, który oczywiście chciałabym rozpocząć i liczę, że po części odbyłoby się to z Waszą pomocą.

Bardzo popularne w makijażowym światku są filmiki pokazujące krok po kroku w których dziewczyny opowiadają o ulubionych produktach i prezentują stylizację pod okiem kamery. Uważam, że w Naszym światku też przydałoby się takie 'coś'.

Jako że w obecnej chwili stylizacja paznokci jest dla mnie tylko hobby, a mimo to chętnie bawię się żelami i akrylami pomyślałam że wieczorami mogłabym dla Was kręcić takie stepy, recenzje produktów a ponad to zastosować także mini pogotowie paznokciowe, na forum często pojawiają że różne problemy, chętnie przedstawiłabym je w wersji video i pomogła je rozwiązać.

oczywiście na youtube jest wiele filmików, ale w większości są one zagraniczne, dziewczyny nie znające języka angielskiego/niemieckiego poza patrzeniem niewiele mogą zrozumieć, a słownie też podawane są informacje jak daną stylizację wykonać.

Co myślicie dziewczyny? Chciałybyście coś takiego? Uważacie że byłoby to w jakikolwiek sposób przydatne?

To by bylo niesamowicie przydatne.
Byli jestes Wielka
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując