Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-31, 13:36   #717
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Czyli dorobiłaś się stówki w jakim czasie?
Eee, widzę, że naprawdę nie jest ze mną źle Jeszcze...

Ja cały czas się nie mogę napatrzeć na Twoje mani na święto Mgiełki
od października jakoś. Ale wyrzuciłam sporo C&G w tym czasie. Teraz nie mam ich prawie wcale.

Dzięki.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3623246 6]
Wybaczcie słabe zdjęcie, robiłam komórką. Ale muszę przyznać że brak ostrości działa tu na moją korzyść, bo miałam problem z umiejscowieniem kropek Dziewczyny mnie ostatnio zainspirowały, najpierw Alazkrainy, potem jeszcze Ewalucja... ja to mogłabym Wam buty najwyżej czyścić... [/QUOTE]

Ewalucjowy bardzo

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Dzień dobry niedawno się obudziłam
No ładnie...

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A więc...

Chciałam Wam baaaardzo podziękować za wszystkie mani zrobione dla mnie, wszystkie, co do jednego były wspaniałe i wzruszające, jesteście kochane Ale niestety trzeba wybrać tylko jedno Muszę przyznać ze sprawę ułatwiły mi dziewczyny, które już miały swoje święto, bo ich nie mogę wybrać po raz drugi Więc po wewnętrznej debacie w moim mózgu, postanowiłam, że 24 września malujemy paznokcie dla autorki bardzo kreatywnego, chwytającego za serce i przemyślanego mani...


Agacie Bm!

Załącznik 4845117

Moje gratulacje Gdybym mogła wybrałabym Was wszystkie Dziękuję!
Gratuluję Agatce!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36233429]Dzisiaj koledzy z LO co idą na ten sam kierunek napisali do mnie żebyśmy jakoś w jednej grupie na studiach byli. Do 5 września można propozycje wysyłać na polibudę.
Najpierw jeden pisze do mnie czy nie napisabym do reszty, potem drugi Co nie mają klawiatury czy co [/QUOTE]
Ładny lakier. Co to?
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Lolli! <biegnie na spotkanie z wyciągniętymi ramionami>




Naprawdę chciałabym pokazać Wam coś ładnego, ale w taj chwili moje paznokcie są tragiczne - oba serdeczne jakiś czas temu połamały się wysoko-wysoko na mięsie i odrastają w żółwim tempie
Trochę oszukam i wstawię coś starszego






Dzięki Dziewczyny, miło mi!
No niech i tak będzie...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Za dużo
No wiem. Mini wersje można po 12 dostać.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
hej Kobiety
troszkę nadrobiłam, ale nie wszystko niestety...
przykra sytuacja z Sarą...ale na to to szkoda słów chyba

Idę się szkolić

Śniegusku dostałam na razie dwie grupy koniec podst./gimnazjum, a nie jest to szkoła państwowa, więc raczej młodzież jest grzeczna, nie rozwrzeczana
chciałabym jeszcze maluszki uczyć, ale to nie wiadomo na razie
I tak to dla mnie kosmos jest

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wooow.. jesteś niesamowita jakbym oglądała dzieło sztuki na paznokciach
Strasznie to miłe
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora