Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-06, 10:19   #1952
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nie nauczylam się nad tym panować, czasami tak jak piszesz.. prawie czuję jak "boli" mnie coś w środku ze smutku.. czasem odpryśniety lakier doprowadzi mnie do płaczu, wiadomo że nie płaczę bezpośrednio z jego powodu ale uwolni całą falę zebranych gzieś w środku niepowodzeń, zmartwień..
Mam wrażenie, że każdy tak ma tylko niektóre osoby sobie z tym radza.. a ja gdzies nie umiem, przytlacza mnie czasem najmniejszy problem...
Doskonale znam ten stan. U mnie czasami ciągnął się tygodniami..byłam jak w jakimś amoku, trudno było mi się pozbierać. Ja potrzebuję jakiś silny bodziec, cel żeby się podnieść i przestać trwać w beznadziei.
Czasami kompletnie sobie z tym nie radzę i czuję, jak smutek i samotność wyżerają mnie od środka. Muszę zacząć nad tym pracować..

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja sobie postanowiłam, że kiedy już przeczytam wszystko, co wypożyczyłam, to biorę z biblioteki jakiś romans Chęć mnie taka naszła, że nie wiem

A czego już używałaś, co ci pasowało, a co nie?
Uwielbiam romanse, ale muszą mieć jeszcze inny wątek, np. kultura arabska, kryminały, historyczne wydarzenia


Łooo, ciężkie pytanie używałam pokrzywowego szamponu z biedronki tuż po Alterrze i czułam takie wow ale nie trwało to jakoś długo teraz myję radicalem i jakoś mi nie pasuje
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora