Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-06, 10:41   #1953
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A tu moje pazury, po skróceniu przymusowym. Niby-kwadraty, bo jakoś łatwiej mi było, ale jak podrosną to wrócę do mojego migdałkowo-okrągłego kształtu Środkowy prawej inny kształtem, bo był uszkodzony i musiałam mocniej po bokach go spiłować.
Kształt bardzo ładny, tylko mały musi podrosnąć .
A lakier średnio mi się podoba, ale to już kwestia gustu. Ważne, że starannie pomalowane.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale masz macuipeńkiego małego paznokcia
Ładnie wyglądają w takiej długości

Ja swoje również skróciłam, ponieważ rosną jak oszalałe.

Masz paznokcie idealne. Ja na moje nie mogę już patrzeć - za mocno piłuję boki, przez co płytka nie przyrasta, ale jeśli piłuję mniej, to kształt jest brzydki... Ostatnio tak je piłowałam, że teraz boki mi wrastają .
Jak dbasz o swoje paznokcie?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
aaaaaaa teraz pobawię sie w Alę i będzie post zbiorczy z mojej nieobecności.
Nie wszystkim mani robilam zdjęcia ale niektórym tak:

1. dziewczyny w poprzedniej części spamowaly Wild at Heart no ja go mam juz długi i pierwszy raz malowalam. Sama nie wiem którą mam wersje ale chyba tą mniej holo, ona tylko w sztucznym wyglada tak jak na zdjęciu.
Pazurki po jakimś pilowaniu świeżym chyba bo nawet ok.

2. Joko J162 Exclusive blue + Kleancolor 34 Sparkle Emerald
Pazurki zaraz po poprzednim mani malowane.

3. Teraz Świąteczne
ChG Holiday i Joko J120 Sexy lady + brokat czerwony Simple Beauty 167
Nie szło mi piłowanie długo, aż dziwne zawsze jakoś po dluzszej chwili migdal wychodził a tu tak średnio...

4. Po kolejnej dłuższej chwili
Orly Decades of Dysfunction + GR 166 mgielka
Paznokcie w wesji mega okrągłej, nie miałam ani czasu ani chęci na piłowanie, no wybitnie czarny okres miałam... i sie niestety rozszerzają.. chociaz i tak mniej niż kiedys.

5. Obecne Joko J128 Camellia rose + GR Paris Magic color 334
Piłowane ale dalej mi to nie idzie w ogole, nie wiem co mi się z okiem stało... koszmarnie to ostatnio wygląda... poprawiam 500 razy i dalej źle

Mam migdalkowy kryzys!!!!!!!!!!!!!!!
Rzeczywiście, kształt jest inny niż zazwyczaj, choć nadal piękny.
Wild at heart najbardziej mi się podoba.
Gdzie kupiłaś Buried Alive?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good.

Instagram
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora