Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-17, 21:22   #4593
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
Witam
chcialam zasięgnać informacji u Was, bo mam nadzieje ze któraś z Was ma doświadczenie w takich sprawach : dzisiaj mija 1,5 miesiaca od kiedy zapłacilam za przedmioty u ideaseller_ , wybralam przesyłke ekonomiczną , nie otrzymałam przedmiotów, ani potwierdzenia nadania, sprzedający ma w d.... to co do niego pisze - twierdzi że wyslał przesyłkę i tyle.
Wszczęłam spór przez PayPal 1,5 tyg temu, dziś się zdenerwowalam i przekształcilam go w roszczenie - czy ktoras z Was miala podobna sytuacje? jaka jest szansa, że otrzymam zwrot pieniędzy?
Ja mialam u niego problemy. W koncu wyslal paczke drugi raz, z trackingiem, za ktory zaplacilam a jak dalam znac, ze doszla to mnie zablokowal i nie moge ani do niego pisac ani u niego kupowac. Jak przejrzysz moje posty w tym wątku to zobaczysz.
powodzenia na pewno uda Ci sie otrzymac zwrot

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
widzę, że ideaseller sobie w kulki leci... szkoda, bo go strasznie lubiłam, dwa razy paczki dostałam po 3 dniach.
jesteś chyba trzecią dziewczyną mającą identyczny problem.
jedna dziewczyna po wszczęciu sporu zapłaciła mu za przesyłkę rejestrowaną i w końcu towar otrzymała - on ją jednak zablokował. co do drugiej to nie pamiętam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora