Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-23, 19:51   #285
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Tani podkład matujący do cery suchej.

Cytat:
Napisane przez AngelikaWeronika Pokaż wiadomość
Cześć, tak wiem - na forum jest 59487415 tematów o tej samej tematyce, jednak w dalszym ciągu nie znalazłam tego JEDYNEGO podkładu.
Mój problem polega na tym, że każdy podkład który mam, strasznie podkreśla mi suche skórki, nie matuje, strasznie "osadza" się na krostkach i przede wszystkim nie jest w kolorze mojej skóry. Fakt faktem, mam bardzo bladą cerę, na twarzy mam mnóstwo przebarwień po trądziku i ślady i gdzieniegdzie nowe krostki. Żaden z dotychczasowych podkładów nie umiał sobie z tym poradzić. Nie wydaję na podkłady fortuny, dlatego, że moja mama jest przeciwna, abym używała takich kosmetyków i nie daje mi na nie kasy, więc muszę zbierać sama - nie jestem pełnoletnia, nie pracuję, więc idzie mi to z trudem. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Nie chodzi mi o podkłady za 100 zł, bo dla mnie to jest troszkę przegięcie. Chciałabym mieć idealnie gładką skórę, ale nawet dermatolog nie jest w stanie mi pomóc. Aktualnie używam Lirene shiny touch, wiem, że nie jest to podkład dobrze kryjący, ale jako jedyny był w stanie mniej więcej pokryć moje niedoskonałości i co najważniejsze nie wysusza mi, ani nie podkreśla skórek, jednak nadal za mało kryje. Proszę o pomoc, a no i jeśli napisałam coś w złym dziele - z góry przepraszam. Dopiero dziś zapoznałam się z wizażem.
Ten też łączę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora