Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-03, 15:55   #2676
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

W piątek będę malować koleżance paznokcie na 18, a ma takie ładne
kształt do ogarnięcia, ale potencjał mają.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jejku, dlaczego mam takie żółte paznokcie?
spoko, nie jesteś sama...

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość


A propo długich paznokci i kształtu, moja siostra uważa, że jej są idealne a może i zbyt krótkie bo to zdjęcie sprzed 8 dni i od tamtej pory zero piłowania Ja już się nie odzywam bo to nie ma sensu, zaczyna na mnie krzyczeć, nie wiem myśli że zazdroszczę czy co
ciut przypiłować i będą super

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jest posadzka
na wszystkich baza jest taka sama, ale wibo złote flejki bardzo ociepliły
skórki już się napiły, ale na żywo nie widziałam żeby były suche, pewnie od czyszczenia zmywaczem
trochę jak posadzka, ale ładna

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny Po tak długiej nieobecności przydałyby się wkupne, ale to dopiero jak je pomaluję wieczorem.

Do niedawna miałam dość długie, zaokrąglone paznokcie bez konkretnego kształtu (ni to owal, ni migdałki, ni jajeczka), potem trochę przypiłowałam do kwadratów. A teraz ścięłam na zero, bo mnie denerwowały, ciągle o coś zahaczałam albo drapałam się przy myciu twarzy Jutro jadę na komunię kuzynki i zastanawiam się, jaki kolor paznokci będzie najbardziej pasował do miętowej sukienki, czarnych butów i czarnych dodatków Jestem na tym punkcie trochę sfiksowana, lubię dobierać lakier kolorystycznie, ale tym razem nie mam żadnego pomysłu, jak pomalować moje króciaki. Pomożecie?
hej Souv!

maluj króciaki na cytrynowo/kanarkowo, albo o: TAK. Albo biały z jaką mgiełką

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja bym chyba poszła w nude i może jeden albo dwa pazurki złote lub jakiś ładny akcent brokatowy, np. spadajacy brokat, w którym ekspertem jest Yen
oh
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora