Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-27, 17:28   #4459
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Każdy toner / pianka / farba zadziała. Twoje włosy są bardzo jasne jak na czerwone eksperymenty i cokolwiek nie nałożysz wyjdzie oczo☠☠☠ne. Teraz dokładnie widać, że przy 6% już byś miała białe włosy. Na mój gust wystarczy 3%, ewentualnie 3% zmieszane z 6%, a i trak będziesz świecić z daleka.

No jak chcesz mieć coś wpadające w rudy, na pewno nie bierz Venity
Biale wlosy to jeszcze jedno moje marzenie, ale z tego akurat chyba zrezygnuje, bo mimo wszystko chcialabym, zeby wlosy byly ladne i zdrowe

Masz na mysli pianki? Ale wszyscy je tak chwala Nie chce rudego, ale z dwojga zlego, wolalabym, zeby sie wymywalo na cieplejszy odcien ... Ale mialam przez lata ruda i miedzana czerwien, albo czerwony rudy itd (w zaleznosci od tego jaka henna i jak zlapala), wygladalo to super, ale nie o taki efekt mi chodzi

Widzialam dzis w drogerii farbe jakas intensywnie czerwona niby - probka z katalogu mega czerwona. Ale to wciaz jest farba drogeryjne, wiec nie wiem, czy szkoda w ogole tracic kase, na przekonywanie sie
Chyba poczekam, az bede w Polsce, tam sa pianki Venity i duzo profesjonalnych farb, i siostra, co potrafi farbowac!
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora