Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-07, 22:03   #2841
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Uważam, że w tego typu "poważnych miejscach" powinno się zwrócić uwagę na swój wygląd. Tak jak kiedyś byłam z mamą w sklepie z firanami (najdroższymi w mieście), a babka nas obsługująca miała pozdzierany lakier. I to nie na końcówkach ale do połowy, na wszystkich paznokciach. Nawet moja mama, która nie ma paznokciowej manii zwróciła na to uwagę. Rozumiem, że czasem nam coś odpryśnie w trakcie pracy i nie mamy możliwości tego poprawić, ale żeby na wszystkich paznokciach?
I w ogóle zachowywała się jakby była tam za karę. Aż miałam ochotę ją kopnąć w .

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------


Nie wycinaj! Odsuwaj! Wymocz je w ciepłej oliwie, a potem delikatnie odsuń drewnianym patyczkiem. Poświęć na to miesiąc, powiedzmy dwa razy w tygodniu, a potem oceń czy nie jest lepiej. Wycinanie to błędne koło.
I nawilżaj je tak często jak się da żeby nie były suche.
U faceta dłuższe paznokcie mnie nie raza jeśli sa zadbane. Tylko nie za dlugie.
A nie zadbane u kobiet
sa nie do przyjęcia. Pracuje w sklepie. Polskim sklepie. Delikatesach. Szefowa kładzie duzy nacisk na nasz wyglad. W tym na paznokcie. I albo ładnie wypilowane naturalne albo pomalowane. Ale jak coś się zadrapie to potrafi dac Aceton i kazac zmyc.




[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50957211]a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?

PS. ja też się gapię ludziom na paznokcie ;P krzywo obcięte / obgryzione / z suchymi na wiór skórkami przeboleję, ale nie mogę przeboleć dwóch rzeczy:
1. męskie paznokcie nie obcięte, gdzie widać białą końcówkę czyli wolny brzeg jak u kobiet ;/ u mnie kolega w klasie to brudas straszliwy, nie chce mu się obcinac paznokci bo ma już właśnie białą część, a raczej czarną, bo na dodatek ma je brudne ;// jak mi pomajda ręcami (:p) przed oczyma to jak coś jem to natychmiast przestaję, serio, aż mnie odruch wymiotny bierze (pomijając to, że od niego codziennie śmierdzi, ma tłuste włosy i chodzi codziennie w tym samym ubraniu, a biedny nie jest skoro miał na to, żeby prawo jazdy zdawać teorię 7 razy, a praktyczne 16 razy i ma chatę jak apartament prezydencki)
2. każdy paznokieć różnej długości. mówię tu o przykładach gdzie kobieta ma np wszystkie paznokcie krótkie a jeden mega długi "bo szkoda obciąć" (widziałam taki przypadek), albo dwa długie, czy coś, po prostu aż mi oczy wyparza taki widok[/QUOTE]
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora