Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Differin - mam dosyć
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 12:15   #1224
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja sie naczytalam o differinie tyle, balam i wstrzymywalam sie z jego uzywaniem...

Dwa tygodnie temu zaczelam, tak jak polecila dermatolog - co drugi dzien na noc, a w dni kiedy nie smaruje differinem- Davercin.

I sie zastanawiam czy uzywam naprawde tego o czym wy piszecie ?
Moja buzia jak rano wstaje jest wrecz tłusta...swieci sie niesamowicie...
Cera robi sie taka czysta, jak nigdy.

Musze dodac ze mam doustnie tetracykline, co napewno wpływa na stan mojej skóry.

Niestety nie umiem sie powstrzymac od innych kosmetyków, wiec normalnie uzywam ziaji zelu z AHA i garniera 3w1 maseczke / zel.

Nie wiem jak bedzie wygladala cera jak skoncze tetracykline. Dzis poszłam po dawke na kolejne dwa tygodnie, ale chce zeby to byla juz ostatnia porcja i powoli zmniejsze dawke z 3 dziennie do jednej i totalnie przestanę.

Mam nadzieje ze ta tetracyklina zniwelowala wysyp ktory powinien byc po differinie i ze jak ja odstawie to juz nic nie bede miała

A davercin, ktory dostałam zeby leczyl to co ma "wyjsc na wierzch" dzieki differinie tak smierdzi wódą, ze przestalam go uzywac i wole moj punktowy Linoderm Acne
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=16477
A i w te dni ktore nie uzywam differinu to smaruje Humektanem ( apteczny krem nawilzajacy na bazie wody).

Wiec dziewczyny głowa do góry, ten wątek straszy ale ja jestem jak narazie bardzo zadowolona z terapii
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując