Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 21:21   #2094
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej, Buczacza, rzeczywiscie niezwykle u nas cicho, bylam dzisiaj u Pani dermatolog na kontroli pocosmelanowej minely 3-mce (moja na macierzynskim wiec u jej kolezanki) ktora tez jest cosmelanka. Tak jak pisalam wczesniej cosmelan trzeba stosowac 1 rok i to najlepiej codziennie (wtedy efekt jest szybszy) podobno szybciej odbudowuja sie wlokna kolagenowe, ja stosuje 2 razy w tygodniu, za rzadko.Ponadto nie mozna sie "zapuscic" i kilka razy w krotkich odstepach czasu nie ma potrzeby robic kuracji (Buczaczo chyba jestes wyjatkiem) Musze powiedziec uczciwie, że ta Pani doktor jest moja rowiesniczka ale cere ma piekniejsza od mojej, niestety, ale za to figure z lekka gorsza.Dowiedzialam sie tez, ze trzeba kremy jak najbardziej naturalne stosowac po cos, jak najmniej chemii, skora jest bardzo chlonna, nie ma tez konieczności przeinwestowywania w kosmetyki "krem kosztuje parę złotych, a setki złotych kosztuje nadzieja". Polecane firmy (zreszta znane nam) to: auriga, c.s.dermatologie, La Roche - Posay, Avene, Andre Zagozda. Cosmelan jest silnie regenerujący wiec wystarczy stosowac krem nawilzajacy, bezwzglednie serum C oraz ewntualnie regenerujacy na noc (ale inne skladniki niz cos, bez retinolu). Oczywiscie mam juz wytyczne i jutro po zakupy. Zastanawiam sie tylko (kiedys ktos juz o tym pisal) kiedy to wszystko stosowac, doba za krotkapozdrawiam was i. Nałog to juz czy moze jeszcze hobby
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora