Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-01, 23:43   #1583
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Używam Duaca +Locacidu i chciałabym zacząć przygodę z filtrami, takze ze względu na piękne przebarwienia które mam () i mam kilka pytań :
- jak mogę obliczyć ile mam tego filtru nakładać?słyszałam o jakiś wymiarach(duzych) a nie mam jakiś chemicznych urządzen.chodzi mi np o lyżkę od herbaty czy coś w stylu.
- czy mogę stosować filtry także w zimę?
Wg aktualnych doniesien powinno sie nakladac od 1nego do 2 ml, mozesz to sprawdzic za pomoca strzykawki i wycisnac na reke, pozniej juz mniej wiecej bedziesz wiedziala jaka to ilosc (na oko) bez koniecznosci odmierzania za kazdym razem...jesli tylko znajdziesz filtr dla siebie mozesz go stosowac caly rok i traktowac jak krem pielegnacyjny, szukaj filtrow wsrod LRP, Avene, Vichy, SVR, ROC, Bioderma, Klorane, Iwostin, L'oreal innych nie pamietam w tej chwili, te firmy oferuja filtry stabilne, dajace dobra ochrone, poczytaj takze watki o filtrach podpiete u gory, jest tam naprawde b duzo informacji, pozatym praktycznie wszytskie filtry maja swoje osobne watki, uzyj wyszukiwarki i KWC, znajdziesz tam wiele cennych informacji i spostrzezen innych dziewczyn
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując