Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-23, 16:35   #1959
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ojejku, wszystkim razem i każdej szczególnie z osobna dziękuję za miłe, słodkie, śliczne i wielce budujące gratulacje i życzenia zdjątka. Jesteście niesamowite!!!!!

VRILL, ups, przepraszam, czy można dalej tak po nicku sie zwracac? szanowna pan moderatorko? Serdecznie gratuluję. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu
isilindill, przykre bardzo ech i jak tu miło iść do pracy??? może żle wydałaś a ktoś beezczelny wykorzystał sytuację? W takim zamęcie jak w macu wszystko możliwe nawet z podłymi kradzieżami
Winly, bądź dzielna jako i jesteś, musi być dobrze, ba a na pewno będzie za jakiś czas 1000 razy lepiej

ja po nieprzyjemnych kilku osobistych "drobnych" bezczelnych kradzieży z domu ni ufam i wszystkieg opilnuję jak oka w głowie (bydajmniej staram się. Nawet małej boję się zostawić na podwórku poza moim wzrokiem nie mówiąc już bym w tym czasie do domu weszła i obserwowała przez okno np.. także i agulka, wiem jak się czujesz.
no nie wiem coście tu jeszcze naskrobały, ale nie jestem w stanie również się odnieść.
No i raczej będę rzadziej na "wiżu" przez kilka dni, bo może nareszcie wyjadę na upragnione wakacje w czwartek, więc muszę się (nas) przygotować, ale nie zapeszam, okaże się jutro.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

hmmm a to ja mam pytanie, Wy wszystko wiedzie, więc co mam gdzie indziej szukac... Chyba nie mogę teraz mikrodermabrazji użyć?????
atoja jest offline Zgłoś do moderatora