Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie Grzechy Fryzjerów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-18, 13:19   #575
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

jakkolwiek, rzeczywiscie przekrecilam nicka, nie pomylilam, przepraszam

ogolnie odnioslam sie do waszej "dyskusji" i do innych wypowiedzi
co do edukacji fryzjera profesjonalisty w swoim zawodzei , to bardzo sie mylisz, owszem nie porownywalna jest ona np z wiedza lekarza , na ktora sie tak uparlas, ale wspomne jeszcze raz o tym, polega ona nie li tylko , na znajomosci strzyzenia ,modelowania czy posiadania umiejetnosci czesania pieknych kokow i upiec, ale rowniez ,co jest bardzo wazne, leczenia niektorych schorzen skory glowy i wlosow, wiekszosc z profesjonalnych salonow wspolpracuje z lekarzami dermatologami, poniewaz i lekarz nie jest wstanie wyleczyc zniszczonych wlosow, czesto tylko fryzjer potrafi odpowiednimi prepatami , masazami , zapobiec wypadaniu wlosow itp, ale to moze tylko szczegoly malo istotne dla ciebie i innych, ktore tego problemu nie znaja
co do ulepszania urody, masz racje nie nalezy przesadzac , wiele Pan sobie z tym doskonale radzi szczegolnie jak sa piekne i mlode, ale wiekszosc w srednim juz wieku poszukuja dobrego salonu fryzjerskiegi i salonow kosmetycznych aby te mlodosc przedluzyc , a my jestesmy od tego aby im pomoc
zawsze jak czytam i slysze i widze co narobili fryzjerzy na wlosach klientki, tez sie wkurzam, bo po pierwsze jest mi wstyd za to, a po drugie ja musze, chce to poprawic a nie zawsze sie da!!
i nie myslcie ,ze to tylko w Polsce, ja pracuje juz kilka lat za granica i tez widze cuda!
ale wiem tez ,ze jest druga strona medalu ,pisalam juz tu o tym,
ze kobiety same sobie robia krzywde na wlosach i tez przychodza o pomoc, a jak sie nie da tej udzielic ,to potrafia oczernic , bo tak najlatwiej
ta sa dwie strony medalu
dlatego po dlugoletnim doswaidczeniu w moim zawodzie, wiem ze roznie bywa
uwazam tez ze watek zalozyly rozgoryczone klentki, byc moze zla praca fryzjera, czasem konkurencja wypisuje pare wymyslonych sytuacji, czasem tak dla zabawy,
wiec kiedy nie uzywa sie slow ublizajacych , to nie powinni sie rfyzejrzy wtracac , bo zawsze bedzie dochodzilo do takich konfliktow
no chyba , ze fryjer chcialby delikatnie wyjasnic zaistniaja sytuacje albo cos poradzic , doradzic
na tym mysle zakonczmy te dyspute , ktory zboczyla juz z tematu

zycze wam wizazanki wyboru stylisty ,ktory bedzie robil wam z wlosami tylko co sobie zyczycie a nam samych zadowolonych klintek
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując