Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-06, 19:46   #2602
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakie próbki EGM daje w gratisach?
bo doszła do mnie kompletnie rozwalona koperta - ta ich papierowa dziurawa na wylot ale na szczęście włożona i zapieczętowana, pewnie przez pocztę (tylko polską czy amerykańską?) do foliowego opakowania
na szczęście wszystko co zamawiałam jest, nie ma za to żadnej próbeczki ani rachunku (pewnie pocztowcy przeczytali z rachunku co miało być w paczce, a tym co nie na rachunku podzielili się po równo, ech....)

ja dzisiaj miałam taką samą sytuację z paczką od Biedroqi - koperta rozerwana, ale zafoliowana (na zgrzewie było napisane POCZTA POLSKA) z adnotacją, że koperta dotarła do nich rozerwana... coś im się te koperty strasznie rwą jak widać.. co oni z nimi robią po drodze? Na szczęscie nic chyba nie zginęło

A co do gratisów z EGM - oni nie rozpieszczają. Zdarzały mi się kiedyś zamowienia, gdzie do nawet całkiem sporych nie dostalam żadnej probki gratisowej. Najczęsciej wrzucają jedną jakąś, ale nie ma chyba reguły. Myślę, że to zależy od ich chwilowego kaprysu. Do sporych zamówień ostatnio dorzucają coś od siebie, ale nie wiem, czy to u nich standard.
A rachunku bardzo często nie dostaję. Właściwie to nei pamiętam już, czy kiedykolwiek dostałam

Pranie - jak widać, coś im nie bardzo wychodzą te płynne produkty. Chyba mają problem z uzyskaniem odpowiedniej konsystencji i opakowaniem w pełni działającym. Ja w każdym bądź razie odpuszczam ich płynne wynalazki i pozostaję przy kosmetykach kolorowych i mydłach

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-01-06 o 19:50
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując